Dolgozz velünk!

A POSedion Solutions Kft. személyügyi politikája a társaság stratégiájának megvalósítását szolgálja. Munkatársaink magas szakértelemmel rendelkeznek, felelősséget vállalnak munkájukért, kollégáikkal együttműködve dolgoznak, képesek a folyamatos megújulásra és tanulásra, viselkedésük tükrözi a vállalati kultúrát.

Feladatok

  • 3-4 fős szoftverfejlesztő csapat szakmai irányítása (feladatkiosztás, review, mentorálás, dokumentálás)
  • Kritikus, komplex funkciók önálló fejlesztése
  • Unit tesztek készítése, felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a termékfelelőssel, tesztelőkkel
  • Szoftver és adatbázis architektúra megtervezése
  • Közreműködés a rendszertervek elkészítésében
  • Módszertani és minőségi előírások betartása és betartatása
  • Rendszeres javaslat a folyamatok, módszerek hatékonyabbá tételére

Szükséges kompetenciák

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat
  • C# nyelv magas szintű ismerete
  • Windows infrastruktúra ismerete
  • MsSQL adatbázis ismeretek
  • Önálló problémamegoldó készség
  • Termékközpontú szemléletmód
  • Jó szakmai angol nyelvismeret

Előnyök

  • Videotechnikai rendszerek ismerete
  • Német vagy francia nyelvtudás
  • Jogosítvány

Amiért jó nálunk dolgozni

  • Egészséges méretű, jó hangulatú csapat
  • Közösen kialakított, folyamatosan fejlődő módszerek
  • Innovatív szemlélet, támogatjuk a K+F projekteket
  • Rendszeresen dolgozói értékelések, előre lépési lehetőség
  • Pénteki rövid munkanap

Ha tetszik a munkakör szívesen mesélünk a részletekről egy személyes találkozó keretében. Ebben az esetben kérlek, hogy küldj számunkra egy friss CV-t a karrier@poseidonsolutions.com e-mail címre.

Feladatok

  • Komplett modulok, szoftverelemek önálló fejlesztése
  • Új alapokra helyezett szoftver, amelynek tervezésében, kialakításában aktívan részt lehet venni
  • Unit tesztek készítése
  • Fejlesztői dokumentáció készítése
  • Közreműködés a szoftver és adatbázis tervezésben
  • Módszertani és minőségi előírások betartása
  • Javaslat a folyamatok, módszerek hatékonyabbá tételére

  • Min. 3 év szakmai tapasztalat

Előnyök

Várjuk jelentkezésed!

A POSedion Solutions Kft. színvonalas, változatos munkát és folyamatos szakmai fejlődést kínál munkatársai számára. Meghirdetett állásainkra a karrier@poseidonsolutions.com e-mail címre jelentkezz! A tárgy mezőbe írd be a pozíciót, amelyre jelentkezel. A levélben küldd el önéletrajzod kísérő levéllel és fizetési igényed megjelölésével. Ha most nem találsz számodra aktuális pozíciót, de szeretnél nálunk dolgozni, egyszerűen csak küldd el önéletrajzod és kapcsolódó szakterületed! Cégünk dinamikusan bővül, és képzett kollégákra mindig szükségünk lesz!

Kövess minket!

Ne maradj le az érdekes tartalmainkról, híreinkről, aktuális állásajánlatainkról! Kövess minket Facebookon és LinkedInen, hogy a naprakész szakmai információk mindig eljussanak hozzád, saját készítésű videós tartalmainkért pedig iratkozz fel Youtube csatornánkra is!

Hírlevél feliratkozás

Add meg e-mail címed, hogy elsőként értesülj legfrissebb híreinkről, termékeink fejlődéséről, statisztikai érdekességekről a POSeidon® és a transzparetika világából!

Hiányzó vezetéknév!
Hiányzó keresztnév!
Hiányzó e-mail cím!
El kell fogadnod az Adatvédelmi tájékoztatónkban lévő adatvédelmi feltételeinket!